Dragi studenti,

Vaše ispite sada možete prijaviti u elektronskoj formi. U sljedećih par koraka, pokazaćemo vam na koji način to možete učiniti.

Najprije, idete na web stranicu studentske administrativne službe www.sas.fpim.net/student

Unesite potrebne podatke: vaš broj indeksa i šifru koja je postavljena kao vaš matični broj.

Nakon što se ulogujete dobićete sledeći meni. Prijava ispita, pregled položenih ispita kao i vaš finansijski status su opcije koje su vam dostupne.

Za prijavu ispita izaberite prvu ikonicu. Dobićete listu ispita koje možete prijaviti u sledećem roku. Izaberite ispit i prijavite klikom na ikonicu olovke, i potvrdite prijavu sa OK na obavještenju.

Ukoliko želite da poništite prijavu ispita možete to učiniti klikom na ikonicu korpe u redu predmeta čiju prijavu poništavate. I potvrdite postupak na obavještenju.

Na profil opciji se možete izlogovati iz programa ili ići na opciju izmjene šifre vašeg naloga.

Ukoliko imate nejasnoća pozovite studentsku službu. Srdačan pozdrav i sretno u budućem studiranju.

Napomena: Pravila online prijavljivanja ispita, primjenjivaće se od junsko-julskog ispitnog roka 2018/2019. godine.